هشدار شورای امنیت ملی عراق درباره سوءاستفاده داعش از بحران کرونا

به گزارش همه جا طنز و خنده، شورای امنیت ملی عراق درباره کوشش های داعش برای سوء استفاده از شرایط کنونی مبارزه با شیوع ویروس کرونا به منظور اجرای عملیات های تروریستی هشدار داد.

هشدار شورای امنیت ملی عراق درباره سوءاستفاده داعش از بحران کرونا

به گزارش گروه بین الملل همه جا طنز و خنده، شورای امنیت ملی عراق به ریاست عادل عبدالمهدی نخست وزیر پیشبرد امور و فرمانده کل نیروهای مسلح این کشور برای آنالیز بحران کرونا و اوضاع امنیتی کشور روز چهارشنبه (دیروز) تشکیل جلسه داد.

در این جلسه که با حضور وزرای دارایی، کشور، دفاع، دادگستری و تعدادی از مسئولان نیروهای مسلح و دستگاه های امنیتی برگزار گردید، آخرین تحولات امنیتی و کوشش های نیروهای مسلح برای مقابله با بقایای داعش آنالیز شد.

طبق گزارش وبگاه المعلومه، بنابر اعلام دفتر رسانه ای نخست وزیر عراق، عبدالمهدی در این جلسه گفت که عراق در شرایط بهداشتی خوبی واقع شده است و از نظر کاهش شمار ابتلا به ویروس کرونا، جلوتر از بسیاری از کشورهای دنیا است.

او روحیه همکاری، وحدت ملی و انسجام بین دستگاه های دولتی و شهروندان را ستود و خواهان حفظ این دستآوردها و نتایج و اقدام برای گسترش امنیت و ثبات و اجرای قانون و حمایت از منافع شهروندان شد.

فرمانده کل نیروهای مسلح با اشاره به مبارزه با شیوع ویروس کرونا و اعلام مقررات منع آمد و شد و توقف فعالیت های مالی، خواهان تسهیل تردد شهروندان با رعایت پروتکل های بهداشتی، بازگشایی راه ها و حمایت از منافع شهروندان و کسب و کار آن ها و به طور کل فعالیت های مالی و تجاری در کشور شد.

عبدالمهدی همچنین درباره کوشش های داعش هشدار داد و خواهان تدوین برنامه های لازم برای تعقیب بقایای داعش و عدم فرصت دهی به آن ها برای سوء استفاده از شرایط سرگرم شدن نیروهای مسلح و دستگاه های دولتی به مبارزه با ویروس کرونا، شد.

ص

منبع: خبرگزاری فارس

به "هشدار شورای امنیت ملی عراق درباره سوءاستفاده داعش از بحران کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار شورای امنیت ملی عراق درباره سوءاستفاده داعش از بحران کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید