فعالیت 217 تشکل بخش کشاورزی در خراسان جنوبی برای افزایش بهره وری

به گزارش همه جا طنز و خنده، خبرنگاران/خراسان جنوبی رییس جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: 217 تشکل بخش کشاورزی در نقاط مستعد خراسان جنوبی ایجاد شده که از ظرفیت ها و پتانسیل های خوبی برخوردارند.

فعالیت 217 تشکل بخش کشاورزی در خراسان جنوبی برای افزایش بهره وری

غلامرضا قوسی، امروز یکشنبه 13 مهرماه در ملاقات تشکل ها، فعالان و نخبگان بخش کشاورزی خراسان جنوبی با وزیر جهاد کشاورزی در بیرجند اظهار کرد: تشکل های کشاورزی یاری خوبی برای توسعه کشاورزی بوده و از جمله در تامین، توزیع و فراوری بذور اصلاح شده بسیار یاری کننده هستند.

به گزارش همه جا طنز و خنده، وی با بیان اینکه فراوری و توزیع این بذور توسط شرکت های سهامی زراعی صورت می گیرد، اضافه کرد: یکی از رسالت های این سازمان برای افزایش بهره وری فراوری بذور اصلاح شده است.

رییس جهاد کشاورزی خراسان جنوبی با بیان اینکه تکمیل زنجیره ها و توجه به آن ها یکی دیگر از برنامه ها است، توضیح داد: زنجیره ارزش فراوری عسل، پنبه و گوشت مرغ در استان وجود دارد.

وی با اشاره به فعالیت صندوق های خرد زنان روستایی در استان، یادآور شد: یکی از فعالیت های این صندوق ها فراوری محصول سالم است که در این راستا سال گذشته 4 محصول را هدف گذاری نموده و مجوزهای لازم اخذ شده و سال جاری نیز 10 محصول را برای دریافت مجوز هدف گذاری نموده ایم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فعالیت 217 تشکل بخش کشاورزی در خراسان جنوبی برای افزایش بهره وری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت 217 تشکل بخش کشاورزی در خراسان جنوبی برای افزایش بهره وری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید