واژگونی خودرو خاور در محور خمینی شهر- نجف آباد

به گزارش همه جا طنز و خنده، رئیس سازمان آتش نشانی خمینی شهر از واژگونی یک خودرو حامل سیلندر اکسیژن در محور کمربندی خمینی شهر- نجف آباد اطلاع داد.

واژگونی خودرو خاور در محور خمینی شهر- نجف آباد

به گزارش گروه حوادث همه جا طنز و خنده و به نقل از خبرگزاری ایسنا،مهدی مرادیان در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: ساعت 9:41 صبح امروز (جمعه- دوم آبان ماه) حادثه واژگونی یک دستگاه خودرو خاور که حامل سیلندر اکسیژن بود به سامانه 125 آتش نشانی خمینی شهر اطلاع رسانی شد.

وی اضافه کرد: در پی این اعلام آتش نشانان ایستگاه 3 سریعا به محل حادثه واقع در کمربندی خمینی شهر به سمت نجف آباد قبل از ورودی چشمه لادر اعزام شدند.

رئیس سازمان آتش نشانی خمینی شهر علت وقوع این حادثه را نقص فنی خودرو بیان کرد و گفت: پس از ایمن سازی جاده و خودرو راننده مصدوم تحویل نیروهای اورژانس داده شد.

مرادیان با بیان این که خوشبختانه این سیلندرها خالی بوده است، گفت: این سیلندرها درپوش نداشتند و اگر حاوی اکسیژن بودند با وقوع این حادثه احتمال وقوع انفجار بسیار زیاد بود.

وی به رانندگان حمل و نقل کننده سیلندرهای اکسیژن توصیه کرد: در موقع جابجایی سیلندرهای اکسیژن حتی اگر سیلندر را در یک فاصله کوتاه جابجا می کنید، توجه داشته باشید سیلندر را با استفاده از درپوش یا شیر آن بلند نکنید و بعد از کار با سیلندر درپوش را سرجایش بگذارید.

منبع: جام جم آنلاین

به "واژگونی خودرو خاور در محور خمینی شهر- نجف آباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واژگونی خودرو خاور در محور خمینی شهر- نجف آباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید