هلال احمر، همتی: باید سعی کنیم مخاطره سیل به بحران تبدیل نشود

به گزارش همه جا طنز و خنده، سرپرست جمعیت هلال احمر در اولین روز سال جدید با حضور در مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امدادونجات شرایط مدیریت بحران های پیش روی را آنالیز و با تعدادی از استان ها بصورت ویدئو کنفرانس تبادل نظر کرد.

هلال احمر، همتی: باید سعی کنیم مخاطره سیل به بحران تبدیل نشود

به گزارش گروه اچتماعی همه جا طنز و خنده، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، ساعاتی پس از تحویل سال جدید، دکتر کریم همتی سرپرست جمعیت هلال احمر در محل سازمان امدادونجات حضور پیدا کرد و در جلسه ای با مدیران عملیاتی این سازمان شرایط کنترل عملیات های امدادی در سطح کشور را مورد ارزیابی قرار داد.

در ابتدای این جلسه مرتضی سلیمی رییس سازمان امدادونجات و درخشان، مدیر مرکز هماهنگی و کنترل عملیات توضیحاتی درباره حوادث درگیر و پیش روی و نحوه آمادگی و امدادرسانی به آسیب دیدگان را تشریح کردند و سپس مدیران عامل استان های خراسان رضوی و اصفهان بصورت آنلاین گزارشی از عملکرد استان های خود در روز های اخیر را ارائه دادند.

در انتها جلسه، دکتر همتی با تبریک سال جدید و قدردانی از خدمات و فعالیت های همه اعضا هلال احمر، اظهار امیدواری کرد در روز های پیش روی با عزم و جدیت و کوشش شبانه روزی برای کنترل مبادی خروجی شهر ها بتوانیم از گسترش بیشتر بیماری کرونا در کشور جلوگیری کنیم. وی با اشاره به احتمال تکرار سیل های سال گذشته اعلام کرد این بار باید سعی کنیم تا با آمادگی بیشتر و تامین اقلام و تقویت تیم های امدادی این مخاطره مهم به بحران ملی تبدیل نشود.

لازم به ذکر است سرپرست جمعیت هلال احمر پس از این جلسه با همراهی تعدادی از مدیران ستادی و عملیاتی از پایگاه امدادی چیتگر واقع در اتوبان تهران کرج نیز بازدید کرد و به امدادگران حاضر خسته نباشید گفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "هلال احمر، همتی: باید سعی کنیم مخاطره سیل به بحران تبدیل نشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هلال احمر، همتی: باید سعی کنیم مخاطره سیل به بحران تبدیل نشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید