نماینده ناتو: افغانستان با ثبات به نفع پاکستان است

به گزارش همه جا طنز و خنده، نماینده غیرنظامی ناتو در افغانستان گفت که برقراری ثبات در افغانستان به نفع کشورهای منطقه از جمله پاکستان است.

نماینده ناتو: افغانستان با ثبات به نفع پاکستان است

به گزارش دفتر منطقه ای همه جا طنز و خنده، استفانو پونتیکورو کننده غیرنظامی سازمان ناتو در افغانستان گفت که تمام کشورهای منطقه از جمله پاکستان از فرایند صلح افغانستان سود خواهند برد.

پونتیکورو در پاسخ به پرسش خامه پرس درباره نقش اسلام آباد در فرایند صلح افغانستان گفت که برقراری ثبات در افغانستان به نفع پاکستان و تمام کشورهای منطقه خواهد بود.

وی با اشاره به پروژه های زیرساختی که از افغانستان می گذرد، از جمله خط لوله تاپی و پروژه انتقال برق کاسا 1000، تاکید کرد که تمام کشورهای واقع در آسیای جنوبی از برقراری امنیت در افغانستان سود می برند.

این در حالی است که مقامات افغان همواره پاکستان را به سیاست مخرب در قبال افغانستان متهم می کنند و آمریکا نیز اسلام آباد را به پناه دادن به گروه های مخالف افغانستان و پشتیبانی از آن ها متهم می کند.

بیل راجیو سردبیر لانگ وار ژورنال نیز چندی پیش مدعی شد که پاکستان استقرار دولتی قوی در کابل را تهدید می داند و از اینرو از مخالفان مسلح دولت حمایت می کند.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نماینده ناتو: افغانستان با ثبات به نفع پاکستان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده ناتو: افغانستان با ثبات به نفع پاکستان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید