شهداب وسپاهان به دنبال پیروزی دربازی عظیم، ملاقات خاتم درهاله ابهام

به گزارش همه جا طنز و خنده، ملاقاتهای هفته بیست و سوم سی و پنجمین دوره رقابت های لیگ برتر والیبال فردا (آدینه) با برگزاری شش ملاقات به میزبانی سالن خانه والیبال و فدراسیون از ساعت 11 شروع خواهد شد.

شهداب وسپاهان به دنبال پیروزی دربازی عظیم، ملاقات خاتم درهاله ابهام

در بازی بزرگ هفته دو تیم سپاهان و شهداب یزد مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. شاگردان رحمان محمدی راد در تیم صدرنشین سپاهان پس از پیروزی روز گذشته مقابل تیم آذرباتری برای تثبیت صدرنشینی به پیروزی مقابل تیم شهداب احتیاج دارند. شهداب یزد نیز که در ملاقاتهای هفته بیست و دوم از سد تیم پیکان گذشت برای تثبیت موقعیت وحتی صعود یک پله ای در جدول به برد احتیاج دارد.

در دیگر بازی مهم هفته تیم رده دومی شهرداری ارومیه بازی سختی مقابل شاگردان جنگنده و با انگیزه عارف باقرزاده در تیم هورسان رامسر دارد. ارومیه با نیم نگاهی برای صدرنشینی برای کسب هر سه امتیاز بازی کوشش خواهد نمود.

شاگردان ناصر شهنازی در تیم سایپا نیز پس از شکست در ملاقات جذاب و تماشایی مقابل تیم هراز آمل با دیگر تیم با انگیزه لیگ یعنی شهرداری گنبد ملاقات خواهند داشت. شاگردان بزرگ جزیده در تیم شهرداری گنبد برای حضور در پلی آف رقابت سختی با تیم های هورسان، شهرداری ورامین و پیکان تهران دارند و برای پیروزی در ملاقاتهای بزرگ کوشش می نمایند.

تیم خاتم اردکان نیز فردا در حالی حریف تیم راه یاب ملل مریوان است که برگزاری این ملاقات در هاله ای از ابهام واقع شده است چرا که این تیم به دلیل عدم پرداخت مطالبات به مسعود آرمات با مشکل روبرو شده است. حکم قضایی صادر شده روز گذشته باعث وقفه یک ساعته در بازی دو تیم خاتم و سیرجان شد و فدراسیون به تیم خاتم اردکان فرصت داده است اگر تا روز آدینه سوم بهمن ماه مشکل قضایی خود را رفع نکند، اجازه بازی در هفته بیست وسوم لیگ برتر مردان را نخواهد داشت.

تا انتها هفته بیست و دوم، تیم های سپاهان، هراز آمل و شهرداری ارومیه حضورشان در مرحله پلی آف قطعی شده است و سایر تیم های برای حضور در پلی آف کوشش می نمایند.

برنامه ملاقاتهای هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر والیبال؛

آدینه سوم بهمن ماه

شهرداری ورامین - فولاد سیرجان - ساعت 17 - فدراسیون

خاتم اردکان - راه یاب ملل مریوان - ساعت 17 - خانه والیبال

شهرداری گنبد - سایپا - ساعت 11 - فدراسیون

سپاهان - شهداب یزد - ساعت 11 - خانه والیبال

آذرباتری ارومیه - پیکان - ساعت 14 - فدراسیون

هورسان رامسر - شهرداری ارومیه - ساعت 14 - خانه والیبال

جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر والیبال در انتها هفته بیست و دوم؛

منبع: خبرگزاری مهر

به "شهداب وسپاهان به دنبال پیروزی دربازی عظیم، ملاقات خاتم درهاله ابهام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهداب وسپاهان به دنبال پیروزی دربازی عظیم، ملاقات خاتم درهاله ابهام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید