حالم خوب است، پزشک کاخ سفید تایید کرد

به گزارش همه جا طنز و خنده، رئیس جمهور آمریکا توضیح داد احساس می نماید حالش خوب است و به دنبال برگزاری یک تجمع انتخاباتی طی فردا شنبه است.

حالم خوب است، پزشک کاخ سفید تایید کرد

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز چهارشنبه برای نخستین بار از زمانی که دوشنبه عصر بعد از بستری شدن در بیمارستان والتر رید از بابت ابتلای به کروناویروس به کاخ سفید بازگشته بود، به دفتر بیضی شکل برگشت.

دونالد ترامپ روز پنجشنبه در اولین مصاحبه زنده خود از زمان بازگشتش به خانه مطرح نمود که مصرف داروی او کاهش پیدا نموده و در حال مصرف داروی استروئیدی است که سنگین نیست.

ترامپ در مصاحبه با شان هانیتی، مجری فاکس نیوز گفت، احساس می نماید حالش واقعا خوب است و برای برپایی تجمعی در روز شنبه برنامه ریزی نموده است.

او در این مصاحبه که به صورت تلفنی انجام داد گفت: من فکر می کنم می خواهم برای برپایی تجمعی طی شنبه شب کوشش کنم اگر که بتوانیم آن را برگزار کنیم و برایش زمان کافی داشته باشیم.

وی ادامه داد:اما ما می خواهیم تجمعمان را احتمالا در فلوریدا طی شنبه شب برپا کنیم. ممکن است برگردم و شب بعد از آن هم تجمعی را در پنسیلوانیا برپا کنم.

شان کانلی، پزشک ترامپ روز پنجشنبه در یادداشتی که از سوی کاخ سفید انتشار یافت گفت، این رئیس جمهور آمریکا احتمالا می تواند از شنبه رخداد های عمومی را از سر بگیرد.

شان کانلی مطرح نمود ترامپ احتمالا می تواند با ایمنی از روز شنبه به تعاملات عمومی باز شود.

او در یادداشتش نوشت، ترامپ فرایند درمان ابتلای به کووید 19 را تکمیل نموده و به درمان به شدت خوب پاسخ داده است.

همچنین او خاطر نشان کرد، معاینه نشان داد که ترامپ حالش باثبات مانده و عاری از هر گونه نشانه ای از پیشرفت بیماری است.

کانلی در ادامه گفت، شنبه دهمین روز از زمان تعیین شدن ابتلای ترامپ به کووید 19 بوده و بر پایه راستا معاینات پیشرفته او باید بتواند از آن روز رخدادهای عمومی را از سر بگیرد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "حالم خوب است، پزشک کاخ سفید تایید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حالم خوب است، پزشک کاخ سفید تایید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید