بایدن: نباید به ترامپ می گفتم دلقک، مناظره،مسابقه فریادزنی بود

به گزارش همه جا طنز و خنده، فارس نوشت: نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا حدود یک هفته پس از اولین مناظره با دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در کلیولند اعلام کرد که او نباید در مناظره ترامپ را دلقک خطاب می کرد.

بایدن: نباید به ترامپ می گفتم دلقک، مناظره،مسابقه فریادزنی بود

در حالی که انتقادها از اولین مناظره بین نامزدهای جمهوری خواه و دموکرات انتخابات ریاست جمهوری همچنان در آمریکا ادامه دارد و حتی این انتقادها بین المللی شده است، نامزد حزب دموکرات درباره سخنان تندش علیه دونالد ترامپ اظهارنظر کرد.

به گزارش پایگاه هیل، جو بایدن در یک نشست مطبوعاتی به میزبانی ان بی سی نیوز از اینکه در مناظره اولش با رئیس جمهور آمریکا او را دلقک خطاب کرد، ابراز تاسف کرد.

در جریان مناظره نهم مهرماه نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا، بایدن حداقل دو بار در رد سخنان و ادعاهای ترامپ، رئیس جمهور این کشور را دلقک خطاب کرد.

او در بخشی از این مناظره گفته بود: خیلی سخت است چیزی را به این دلقک حالی کنی.

نامزد حزب دموکرات در بخش دیگری از مناظره هم درباره ترامپ گفته بود: همه می دانند او دروغگو است. مردم، آیا شما می دانید این دلقک دارد چه می گوید؟ او هیچ برنامه ای برای سلامت ندارد.

بایدن با گذشت 6 روز از این مناظره، از اینکه رئیس جمهور آمریکا را دلقک خطاب کرد ابراز تاسف کرد و گفت: من باید می گفتم که اقداماتش دلقک وار است نه اینکه او را دلقک بخوانم.

رقیب دموکرات ترامپ البته تاکید کرد که تعامل محترمانه با او در جریان مناظره 90 دقیقه ای نهم مهرماه در کلیولند بسیار سخت بود.

معاون رئیس جمهور آمریکا از سال های 2009 تا 2017 گفت: خیلی سخت بود، من نمی خواستم با مشارکت در یک مسابقه فریادزنی با او، بیش از پیش شان فرایند مناظره را از بین ببرم.

او با تاکید بر وارد بودن انتقادها درباره مناظره اول او و ترامپ به دلیل اظهارات تند دو طرف و همچنین قطع مکرر صحبت هایش توسط رئیس جمهور آمریکا گفت: بگذارید با شما خیلی رو راست باشم. به نظر من برای ملت که شاهد لاف زنی ها و رفتارهای قلدرمابانه او بود، خجالت آور بود.

310 310

منبع: خبرآنلاین

به "بایدن: نباید به ترامپ می گفتم دلقک، مناظره،مسابقه فریادزنی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن: نباید به ترامپ می گفتم دلقک، مناظره،مسابقه فریادزنی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید