اجرای 4 طرح کاهش نرخ تلفات انرژی در شهرستان گچساران

به گزارش همه جا طنز و خنده، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد مدیر برق شهرستان گچساران از در دست اجرا بودن چهار طرح کاهش نرخ تلفات انرژی در این شهرستان اطلاع داد.

اجرای 4 طرح کاهش نرخ تلفات انرژی در شهرستان گچساران

علی روانگرد با بیان این مطلب اضافه کرد: هم اکنون چهار طرح کاهش نرخ تلفات انرژی با اعتبار 22 میلیارد و 600 میلیون ریال در شهرستان گچساران در دست اجرا است.

وی توضیح داد: این طرح ها شامل اصلاحیه شبکه های تپه رادک، هلال احمر و خیابان دانشجو در شهر دوگنبدان و اصلاح شبکه روستاهای باباکلان و بیدزرد است که بهره برداری از این طرح ها در کاهش نرخ تلفات انرژی تاثیر بسزایی دارد.

به گزارش همه جا طنز و خنده به نقل از روابط عمومی شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد، مدیر برق شهرستان گچساران، کاهش نرخ تلفات انرژی، جلوگیری از سرقت های شبکه، پایداری برق و برطرف مسائل نوسانات را از مهم ترین مزایای اجرای طرح های کاهش تلفات برق اعلام و اظهار کرد: برای اجرای طرح ها حدود 25 کیلومتر انواع کابل خودنگهدار استفاده خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ 114 روستا در بخش مرکزی گچساران وجود دارد که همه آنان از نعمت برق برخوردار هستند، 10 درصد از خطوط و شبکه های توزیع و انتقال برق این شهرستان فرسوده و عمری بیشتر از 20 سال دارند و شهرستان گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد حدود 80 هزار اشتراک برق واقع شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اجرای 4 طرح کاهش نرخ تلفات انرژی در شهرستان گچساران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای 4 طرح کاهش نرخ تلفات انرژی در شهرستان گچساران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید