وزیر خارجه پاکستان: نقش رهبر انقلاب در همبستگی با مسلمانان هند ستودنی است

به گزارش همه جا طنز و خنده، وزیر امور خارجه پاکستان با قدردانی از حمایت رهبر انقلاب اسلامی ایران، نقش ایشان را در همبستگی با مسلمانان هند ستودنی خواند.

وزیر خارجه پاکستان: نقش رهبر انقلاب در همبستگی با مسلمانان هند ستودنی است

به گزارش خبرنگار دفاتر منطقه ای همه جا طنز و خنده، شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاکستان امروز یکشنبه (18 اسفند) در جمع همه جا طنز و خنده با ابراز نگرانی از شرایط اسفناک مسلمانان هند، از جامعه جهانی خواست نسبت به نقض حقوق بشر و اقلیت های مذهبی به ویژه مسلمانان در هند توجه کنند.

وی با انتقاد از عدم دخالت پلیس هند در درگیری های این کشور علیه مسلمانان، تاکید کرد این اقدام می تواند سرآغاز حملات خطرناکی علیه اقلیت های مذهبی در هند باشد.

قریشی با قدردانی از پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در حمایت از مسلمانان هند، ایشان در همبستگی با مسلمانان هند را مهم و ستودنی خواند.

وزیر امور خارجه پاکستان همچنین با قدردانی از تظاهرات های مسلمانان بنگلادش و افغانستان در محکومیت قتل عام مسلمانان هند، خواستار لغو سفر به دهلی نو شد.

وی با اشاره به بازدید کننده دبیر کل سازمان کشورهای اسلامی از کشمیر، تاکید کرد که مردم و دولت پاکستان در کنار برادران و خواهران کشمیری خود ایستاده و برای احقاق حقوق آنها تلاش می کند.

وی همچنین در خصوص شرایط افغانستان نیز گفت که گفت وگوهای بین الافغانی منجر به ایجاد مذاکراتی برای ترسیم جهت آینده آنها خواهد شد.

ر

منبع: خبرگزاری فارس

به "وزیر خارجه پاکستان: نقش رهبر انقلاب در همبستگی با مسلمانان هند ستودنی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر خارجه پاکستان: نقش رهبر انقلاب در همبستگی با مسلمانان هند ستودنی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید