خبرنگاران ز مثل زلاتان؛ چریک جنبش ضدخشونت خانگی علیه زنان و شاکی فیفا

به گزارش همه جا طنز و خنده، تهران- خبرنگاران- زلاتان ابراهیموویچ نه تنها سری آ را در فصل جاری مسخ کرده است، بلکه مثل همیشه تیتر نخست رسانه های ورزشی جهان را نیز به تسخیر درآورده و در تازه ترین اقدامات زلاتانی خود، هم به جنبشی بشردوستانه پیوسته و هم از یک شرکت شناخته شده، شکایت کرده است.

خبرنگاران ز مثل زلاتان؛ چریک جنبش ضدخشونت خانگی علیه زنان و شاکی فیفا

به گزارش همه جا طنز و خنده، ابراهیموویچ یکی از ستارگان سری آ ایتالیا بود که در هفته گذشته به عنوان نماد جنبش افزایش آگاهی در مورد خشونت خانگی علیه زنان با علامتی قرمز رنگ روی صورت خود در زمین مسابقه حاضر شد.

این اقدام به عنوان نماد جنبشی است که توسط یک سازمان بشردوستانه ایتالیایی، اتحادیه بازیکنان و سری آ ایتالیا راه اندازی شده و در نتیجه آن بازیکنان و داوران در سطح اول فوتبال این کشور در رقابت های هفته گذشته این علامت را روی صورت خود با رنگ قرمز به نمایش گذاشتند.

شعار این جنبش کارت قرمز به خشونت بوده و دلیل استفاده از نوار قرمزرنگ روی صورت بازیکنان این موضوع است.

پیش از این نیز، بازیکنان دیگری همچون متیس دی لیخت و لوئیس آلبرتو تصاویری از خود به همراه همسرانشان را با این علامت و هشتگی با مضمون شعار مذکور، در صفحات شخصی خود در فضای مجازی منتشر کرده بودند.

ابراهیموویچ که روی گونه خود این علامت را کشیده بود در دیدار آ.ث میلان برابر ناپولی که با پیروزی سه بر یک میلانی ها به اتمام رسید، با یک ضربه سر زیبا از فاصله زیاد برای تیمش نیز گلزنی کرد. ستاره 39 ساله سوئدی در این فصل 9 گل برای آ.ث میلان به ثمر رسانده و این تیم هم اکنون پس از هشت بازی صدرنشین سری آ محسوب می شود.

ابراهیموویچ همچنین امروز در اقدامی که بار دیگر حاشیه ساز شده، از تصمیم خود برای تحت پیگرد قانون دادن شرکت تولید بازی های رایانه ای فیفا ای اِی اسپورتس خبر داده است.

وی به طور ناگهانی در پستی توییتری نوشت که از استفاده این شرکت و شرکت های مشابه از تصویر وی روی کاور بازی های رایانه ای آنان ناراضی است.

ایبرا در توییتر نوشت: چه کسی به FIFA EA Sport اجازه داده است از نام و تصویر من استفاده کند؟ فیفپرو؟ نمی دانم عضو فیفپرو هستم و اگر هستم بدون هیچ آگاهی و با حقه های عجیب و غریب آنجا قرار گرفتم و مطمئناً هرگز اجازه ندادم که سازندگان فیفا با استفاده از من پول در بیاورند. در این سال ها شخصی بدون هیچ توافقی از اسم و چهره من سود می برد. زمان رسیدگی کردن (به این موضوع) فرارسیده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ز مثل زلاتان؛ چریک جنبش ضدخشونت خانگی علیه زنان و شاکی فیفا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ز مثل زلاتان؛ چریک جنبش ضدخشونت خانگی علیه زنان و شاکی فیفا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید