افزایش فروش با استراتژی 10

به گزارش همه جا طنز و خنده، علی جعفریه مدیر کتاب فروشی ثالث یکی از پرفروش ترین کتابفروشی های تهران در طرح تابستانه 99 در گفت وگو با خبرنگاران ، درباره حضور در این طرح گفت: پرفروش شدن یک کتاب فروشی به عوامل مختلفی از جمله کارکرد کتاب فروشی ها دارد؛ زیرا بعضی مشتری ها، مشتریان دائم یک مجموعه هستند و کتاب فروش با آن ها ارتباط دارد.

افزایش فروش با استراتژی 10

وی ادامه داد: این افراد اغلب خریدار کتاب حرفه ای اند و از فرصت تابستانه کتاب و تخفیفی که برای آن در نظر گرفته شده است، استفاده می نماید. از سوی دیگر؛ بعضی افراد نیز به دنبال گرانی کتاب در این طرح کتاب های مورد نظر خود را خریداری می نمایند.

جعفریه با اشاره به اقدامات کتاب فروشی ثالث و مشارکت در طرح تابستانه، شرح داد: ما علاوه بر تخفیف 20 درصدی طرح تابستانه، 10 درصد نیز از سود خود گذاشتیم تا بتوانیم کتاب را با قیمت مناسب به دست مخاطبان برسانیم و شعار ما 20 به اضافه 10 است.

وی همچنین اطلاع رسانی به مشتریان را یکی از لازمه های اصلی موفقیت کتاب فروشی ها در طرح های فصلی خرید کتاب دانست و گفت: اطلاع رسانی در فضای مجازی و اینترنت یکی از فعالیت هایی است که ما به صورت مدام و همیشگی انجام می دهیم و اجرای طرح های فصلی را نیز قبل از آغاز به اطلاع مخاطبان می رسانیم تا بتوانند از آن استفاده نمایند.

جعفریه با اشاره به ارتباط دوسویه با مخاطب و مشتری نیز بیان کرد: بسیاری از مشتریان ما ثابت هستند که با اطلاع رسانی ما به وسیله پیامک، ایمیل و سایت انتشارات از این فرصت استفاده و کتاب های خود را خریداری می نمایند.

وی درباره میزان استقبال مخاطبان و مشتریان از اجرای طرح تابستانه کتاب نیز شرح داد: طرح تابستانه بهتر از بهارانه کتاب است، زیرا شوک بیماری کرونا در ابتدای سال مانع خریداری کتاب از سوی افراد شده بود اما این شوک کمتر شده و مردم از تابستانه استقبال بیشتری می نمایند.

به گفته جعفریه، از سوی دیگر فصل تابستان زمان خوبی برای خانواد ه ها به شمار می آید تا بتوانند از این فرصت استفاده نمایند و حالا که به دلیل کرونا مجبور هستند بیشتر در خانه بمانند و مسافرت نروند، کتاب برای خود و فرزندانشان خریداری نمایند و به همین دلیل تابستانه 99 با اقبال خوبی روبه رو شده است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "افزایش فروش با استراتژی 10" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش فروش با استراتژی 10"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید