افت فشار برق به دلیل تکمیل نشدن پارس جنوبی توسط توتال است ، مدیریت 8 ساله تکنوکرات ها باعث قطعی برق بعد از 38 سال!

به گزارش همه جا طنز و خنده، عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: علت افت فشار گاز به دلیل تکمیل نشدن فاز های پارس جنوبی است که با توتال بسته شده بود و این شرکت فرانسوی با بدعهدی خود دست کشور را در پوست گردو گذاشته است و باعث شد کشور با کمبود برق مواجهه گردد.

افت فشار برق به دلیل تکمیل نشدن پارس جنوبی توسط توتال است ، مدیریت 8 ساله تکنوکرات ها باعث قطعی برق بعد از 38 سال!

علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار پارلمانی همه جا طنز و خنده، درباره علت مکرر برق در کشو، اظهارکرد: حدود چند ماه پیش آقای روحانی به مردم گفتند که بروید خدا را شکر کنید که گاز، آب و برق در کشور قطع نشده است بعضی ها این حرف را جدی نگرفتند و به مزاح تلقی کردند، ولی این قطعی برق نشان داد که دولت در حوزه فراوری برق و همچنین در حوزه استفاده صیانتی از حوزه های برقی و گازی مشکلاتی دارد.

وی ادامه داد: اصلا در 37 یا 38 سال پیش چنین اتفاقی به صورت گسترده در کشور وجود نداشت، اما در این 8 سال به همت مدیریت تکنوکرات ها در کشور چنین اتفاقی رقم خورد و دوستان تکنوکرات باید به مردم توضیح دهند.

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: باید این شیوه مدیریت پاسخ دهد که به چه علتی و چرا قطعی برق آن هم در فصل زمستان به صورت گسترده رخ داده است و مطمئنا پاسخی برای این سوال ندارند، زیرا در این 8 سال اقدام متناشبی انجام نداده اند.

سلیمی با بیان اینکه وضع آلودگی هوا به مرز هشدار رسیده است، توضیح داد: سال جاری مدارس تعطیل هستند پس بهانه ای برای آلودگی هوا وجود ندارد که بگویند ترافیک عامل آلودگی است پس چرا هوا آلوده است؟.

وی اضافه نمود: علت افت فشار گاز به دلیل تکمیل نشدن فاز های پارس جنوبی است که با توتال بسته شده بود و این شرکت فرانسوی با بدعهدی خود دست کشور را در پوست گردو گذاشته است و باعث شد کشور با کمبود برق مواجهه گردد.

عضو هیئت رئیسه مجلس در سرانجام با بیان اینکه هرساله احتیاج به افزایش 12 درصدی ظرفیت ها داریم، گفت: متاسفانه در این 8 سال هیچ سرمایه گذاری در حوزه برق و منابع مصرفی دیگری در کشور صورت نگرفته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افت فشار برق به دلیل تکمیل نشدن پارس جنوبی توسط توتال است ، مدیریت 8 ساله تکنوکرات ها باعث قطعی برق بعد از 38 سال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افت فشار برق به دلیل تکمیل نشدن پارس جنوبی توسط توتال است ، مدیریت 8 ساله تکنوکرات ها باعث قطعی برق بعد از 38 سال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید