آتش نشانان اصفهانی خودرو ضدعفونی کننده سبک ساختند

به گزارش همه جا طنز و خنده، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: مشکل ضدعفونی معابر باریک در سطح شهر اصفهان با طراحی و ساخت خودروی ضدعفونی کننده سبک به همت کارکنان این سازمان رفع شد.

آتش نشانان اصفهانی خودرو ضدعفونی کننده سبک ساختند

به گزارش همه جا طنز و خنده آنلاین به نقل از همه جا طنز و خنده، محسن گلابی اظهار کرد: با توجه به اینکه خودرویی که برای ضدعفونی معابر استفاده می شد، امکان ورود به کوچه ها و معابر دارای عرض کم را نداشت، کارکنان ایستگاه شماره هفت داخل این ایستگاه روی 2 دستگاه خودرو نیسان این سازمان تانک 2 هزار لیتری همراه با موتور برق و دستگاه توربوفن نصب کردند. با این اقدام خودروهای آماده شده قابلیت ضدعفونی کردن معابر کم عرض شهر را پیدا کرد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از انجام عملیات مهپاشی و ضدعفونی معابر شهر با استفاده از 8 دستگاه خودروی تجهیز شده این سازمان اطلاع داد و گفت: در عملیات مهپاشی و ضدعفونی معابر شهر، نیروهای عملیاتی این سازمان با پوشش کامل حاضر شده و ضدعفونی معابر را در نهایت دقت و توجه انجام دادند.

وی اضافه نمود: براساس اقدامات صورت گرفته آتش نشانی اصفهان برای مقابله با شیوع کرونا، ماسک های تنفسی در اختیار پرسنل اداری این سازمان قرار گرفته و برای استفاده تمام آتش نشانان، ایستگاه ها و محل های قرارگیری امکانات عملیاتی آتش نشانی اصفهان مواد ضدعفونی خریداری و ارائه شده است.

آتشپاد گلابی اعلام کرد: توصیه های لازم برای ورود آتش نشانان به محل حوادث تذکر داده شده تا در صورتی که موارد مشکوک و محل آلوده است تمهیدات لازم را در نظر گرفته و از لباس های مخصوص استفاده نمایند.

وی اظهار کرد: از تمام شهروندان انتظار داریم با رعایت بهداشت فردی و جمعی، مراقبت های شخصی و همچنین پرهیز از هیجان زدگی، نهادهای دست اندرکار را در پیشگیری از شیوع این بیماری کمک نمایند.

منبع: همشهری آنلاین

به "آتش نشانان اصفهانی خودرو ضدعفونی کننده سبک ساختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش نشانان اصفهانی خودرو ضدعفونی کننده سبک ساختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید