یمن ائتلاف عربی را تهدید کرد

به گزارش همه جا طنز و خنده، ایسنا نوشت: رئیس هیأت اطلاعات و شناسایی یمن وابسته به دولت نجات ملی در یک نشست مشورتی گفت، مرحله جدیدی از اقدامات اطلاعاتی استراتژیک علیه ائتلاف سعودی شروع خواهد شد.

یمن ائتلاف عربی را تهدید کرد

به گزارش المسیره، عبدالله یحیی الحاکم، رئیس هیأت اطلاعات و شناسایی یمن در جریان این نشست مشورتی در تفصیل آخرین راهبردهای اطلاعاتی علیه ائتلاف سعودی، مسائل مرتبط با فعالیت اطلاعاتی و راه های مقابله با جنگ روانی و شایعاتی که ائتلاف عربی تحت امر عربستان از آن ها علیه ملت یمن و ارتش و کمیته های مردمی این کشور بهره می برد، مورد آنالیز قرار داد.

در این نشست همچنین در خصوص تحولات نظامی در میادین و جبهه های مقابله با دشمن سعودی رایرنی شد.

الحاکم همچنین در خصوص اقدامات اساسی برای افزایش فعالیت های هیأت اطلاعات و شناسایی در مراحل پیش رو و حساسی که منطقه و یمن با آن رو به رو هستند، نیز به بحث و گفتگو پرداخت.

وی بر لزوم مدیریت جنگ اطلاعاتی با توانمندی عالی و به صورت مقتدرانه تاکید نمود.

این مسئول یمنی ضمن قدردانی از سربازان گمنام وابسته به هیأت اطلاعات و شناسایی که در تمامی مناطق به ویژه در جبهه های آن سوی مرزهای یمن فعالیت می نمایند، گفت که این سربازان توانسته اند با اقدامات کارآمد خود فشار شدیدی بر ائتلاف سعودی جهت دست کشیدن از تجاوزات و طرح های خصمانه خود علیه ملت یمن، اقتصاد و صلح و آرامش اجتماعی این کشور وارد نمایند.

الحاکم توضیح داد، مرحله جدیدی از اقدامات اطلاعاتی در ابعاد استراتژیک وجود دارد.

312 311

منبع: خبرآنلاین

به "یمن ائتلاف عربی را تهدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یمن ائتلاف عربی را تهدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید