نسل جدید MVM X33 وارد بازار ایران خواهد شد

به گزارش همه جا طنز و خنده، ام وی ام ایکس 33 از سال 1389 وارد بازار ایران شد و به سرعت توانست در دل مشتریان خودرو های کراس اوور جا باز کند، از سوی دیگر شرکت سازنده با ارزیابی های مداوم از احتیاج بازار و خواسته های مشتری، 2 بار ظاهر این خودرو را زیر تیغ جراحی قرار داد و تا کنون در مجموع 3 ورژن از این خودرو راهی بازار شده است.

نسل جدید MVM X33 وارد بازار ایران خواهد شد

حال مدیران خودرو با توجه به خواسته مشتری و درک به موقع آن چهارمین ورژن (فیس لیفت محصول) را راهی بازار خواهد نمود، تا بتواند ادامه دهنده راه پیروز مدل های ایکس 33 در بازار ایران باشد.

اما سوال اصلی اینجاست که این مدل جدید چه تغییراتی را به خود دیده است؟

نمای جلو خودرو تغییراتی را داشته است، جلو پنجره آن از سبک جدید طراحی محصولات ام وی ام که مشابه خودروی ایکس 55 است استفاده نموده و همچنین سپر جلو و چراغ دیلایت به لحاظ طراحی عوض شده که سازگار و هماهنگ با جلوپنجره جدید بوده و چهره یک شاسی بلند مستحکم و مدرن را به خودرو داده است.

از سوی دیگر شکل رینگ های آلومینیومی 17 اینچی تغییر یافته که حالتی مدرن تر و شیک تر به نمای این خودرو داده است.

با ورود به نمای داخل این خودرو نیز متوجه تغییرات خواهید شد، پوشش جایگاه ها و رو دری ها به رنگ قهوه ای تیره در آمده که در مجموع داخل آن را شکیل تر نموده است و رنگ دریچه های تهویه نیز به رنگ قهوه ای شده که تناسب با پوشش داخل خودرو دارد.

همچنین فرمان خودرو نیز به مانند محصولات جدید مدیران خودرو تغییر نموده که موجب زیباتر شدن جلو داشبورد خودرو شده است.

اما نکته مهم در بخش فنی، نصب یک گیربکس اتوماتیک 5 سرعته اتوماتیک است که در عمل شتاب و هماهنگی بیشتری دارد، این گیبرکس سهولت و لذت بیشتر رانندگی با این خودروی هاچبک می گردد.

همچنین به لحاظ امنیتی نیز این خودرو مجهز به سیستم پایداری الکترونیکی (ایی اس پِی) شده که قطعا امنیت بالاتری را در رانندگی پدید می آورد.

به زودی شرکت مدیران خودرو این خودرو را رونمایی خواهد نمود و شرایط فروش و قیمت آن را نیز اعلام می نماید.

منبع: فرارو

به "نسل جدید MVM X33 وارد بازار ایران خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسل جدید MVM X33 وارد بازار ایران خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید