صالحی امیری: بخشی از هویت کشتی ایران را افتتاح کردیم، دبیر ثابت کرد جوان باکفایتی است

به گزارش همه جا طنز و خنده، رئیس کمیته ملی المپیک گفت: امروز ما یک سالن را افتتاح نکردیم، بلکه بخشی از هویت و تبار کشتی ایران را به نمایش گذاشتیم.

صالحی امیری: بخشی از هویت کشتی ایران را افتتاح کردیم، دبیر ثابت کرد جوان باکفایتی است

به گزارش خبرنگار ورزشی همه جا طنز و خنده، رضا صالحی امیری در مراسم افتتاح سالن نوسازی شده توفیق جهانبخت، گفت: همه نام آوران و بزرگان کشتی امروز لبخند به لب دارند که به خانه خود آمدند و از انسان های بزرگ و با فضیلت یاد کردند.

وی افزود: احساس می کنم کشتی در ایران ویژگی های ممتازی دارد و هر وقت دبیر درخواستی را مطرح کرده است، بلافاصله من و دیگر مسئولان به کمک او می رویم. امجدیه ریشه ورزش کهن ایران است. امروز ما یک سالن را افتتاح نکردیم، بلکه بخشی از هویت و تبار کشتی ایران را به نمایش گذاشتیم.

وی بیان کرد: کشتی مردمی ترین رشته ورزشی ایران زمین است و همه قهرمانان ما از متن مردم آمدند. تختی بزرگ، علیرضا دبیر و دیگر بزرگان از متن جامعه رویش کردند. آغازگر افتخار ما در عرصه های جهانی،داخلی و مرام پهلوانی از کشتی آغاز شده است. کشتی هم مقصد است و هم مقصود. تجلیل از بزرگان کشتی تجلیل از مرام پهلوانی است.

رئیس کمیته ملی المپیک افزود: باید از همه بزرگان کشتی ایران از جمله صنعتکاران، سیروس پور، برزگر، برادران خادم، علیرضا دبیر و بزرگان دیگر تشکر کنیم. دبیر ثابت کرد جوان با کفایتی است و می تواند گام های بزرگتری بردارد و کشتی را به قله های توسعه برساند.برای همه قهرمانان کشتی آرزوی سلامتی دارم.

صالحی امیری با اشاره به انتخاب مربیان ایرانی به عنوان بهترین مربیان سال 2019 قاره آسیا افزود: با بنا و غلامرضا محمدی شخصا تماس گرفتم و انتخاب شان به عنوان برترین های آسیا را تبریک گفتم و بار دیگر نیز تبریک می گویم. مطمئن هستم کشتی پرچم پر افتخار ایران را باز هم به اهتزار در می آورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "صالحی امیری: بخشی از هویت کشتی ایران را افتتاح کردیم، دبیر ثابت کرد جوان باکفایتی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی امیری: بخشی از هویت کشتی ایران را افتتاح کردیم، دبیر ثابت کرد جوان باکفایتی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید