سردار عبداللهی: در مبارزه با کرونا از تمام توان موجود در سپاه بهره می بریم

به گزارش همه جا طنز و خنده، معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه گفت: در استان های قرمز کشور بنا بر نیازی که دانشگاه های علوم پزشکی آن استان ها اعلام کنند و بر اساس اعلام وزارت بهداشت، نیرو های بهداشتی و درمانی سپاه با تمام قوا حضور دارند.

سردار عبداللهی: در مبارزه با کرونا از تمام توان موجود در سپاه بهره می بریم

به گزارش گروه سیاسی همه جا طنز و خنده، سردار سرتیپ دوم پاسدار دکتر احمد عبداللهی در گفت وگویی با بیان اینکه سپاه در برابر هر تهدیدی از کیان ملت و کشور دفاع می کند گفت: ما همچنان کرونا را یک تهدید بزرگ برای ایران اسلامی قلمداد می کنیم و به همین علت با قدرت در صحنه مبارزه با کرونا حضور داریم.

وی با بیان اینکه مراکز درمانی سپاه همچنان مشغول خدمت رسانی به مردم برای مقابله با کرونا هستند، مطرح نمود: در استان های قرمز کشور بنا بر نیازی که دانشگاه های علوم پزشکی آن استان ها اعلام کنند و بر اساس اعلام وزارت بهداشت، نیرو های بهداشتی و درمانی سپاه با تمام قوا حضور دارند.

معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه با بیان اینکه سپاه به فرماندهان سپاه های استانی آمادگی های لازم برای مقابله با موج جدید شیوع ویروس کرونا را ابلاغ کرده است گفت: برای مبارزه با کرونا از تمام توان موجود در سپاه بهره می بریم و در این راستا هر مانعی را از پیش روی برمی داریم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سردار عبداللهی: در مبارزه با کرونا از تمام توان موجود در سپاه بهره می بریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سردار عبداللهی: در مبارزه با کرونا از تمام توان موجود در سپاه بهره می بریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید