خبرنگاران هدیه شعبده باز گلستانی به بیماران کرونایی

به گزارش همه جا طنز و خنده، گرگان - خبرنگاران - امیرعلی افتخاری شعبده باز جوان گلستانی برای ایجاد نشاط بین بیماران کرونایی، پزشکان و پرستاران و ادای سهم در راه مهار این بیماری، به اجرای نمایش و هنرهای خود در چند بیمارستان گلستان پرداخت.

خبرنگاران هدیه شعبده باز گلستانی به بیماران کرونایی

وی از زمان شیوع کرونا به جای خانه نشینی، کوشش کرد از هنرش برای ایجاد شادی و برطرف خستگی کادردرمانی بیمارستان های گلستان استفاده کند که مورد استفاده آنان نیز نهاده شد.

افتخاری چند بار با حضور در مراکز درمانی استان مانند بیمارستان امام علی (ع) کردکوی و 5 آذر گرگان و نقاهتگاه بهبودیافتگان کرونا به اجرای برنامه های تردستی و شعبده بازی پرداخت تا خستگی را از تن کادر درمان این مراکز بیرون نموده و نشاط و شادابی را به آن ها هدیه دهد.

این شعبه باز نوجوان همچنین با راه اندازی کانالی در فضای مجازی کوشش کرد تا بعضی شعبده بازی ها و ترفندهای آن را آموزش دهند و فرصت گذراندن بهتر اوقات فراغت را با بعضی ترفندهای جذاب در اختیار خانواده ها قرار دهد.

هفته های متوالی است که تعدادی زیادی از خانوارهای گلستانی برای قطع زنجیره کرونا در خانه های خود قرنطینه شده اند و از دیگر سو در همین مدت کادر درمانی استان در شیفت های طولانی مشغول ارایه خدمت به بیماران هستند که این گونه برنامه ها می تواند موجب ایجاد نشاط در بخش زیادی از جامعه گردد.

حضور طولانی مدت در محیط های بسته علاوه بر عوارض اجتماعی و فرهنگی موجب بروز بعضی فشارها و استرس های روانی در بین افراد می گردد که ضرورت دارد مدیران برنامه ریزی مناسبی برای پر کردن وقت فراغت و سرگرمی این افراد بیندیشند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران هدیه شعبده باز گلستانی به بیماران کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هدیه شعبده باز گلستانی به بیماران کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید