خبرنگاران انسداد شبانه جاده هراز تا صبح سه شنبه

به گزارش همه جا طنز و خنده، تهران- خبرنگاران- مرکز اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای از انسداد شبانه محور هراز تا فردا خبر داده و اعلام نموده است مسافران از جاده های چالوس و فیروزکوه برای سفر به شمال استفاده نمایند.

خبرنگاران انسداد شبانه جاده هراز تا صبح سه شنبه

به گزارش روز دوشنبه از مرکز اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای، آخرین شرایط جاده های شمالی از تردد روان در محورهای هراز، چالوس، فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت جهت رفت و برگشت خبر می دهد.

هم چنین جاده های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش شده است.

آخرین شرایط ترافیکی سایر جاده ها نیز از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک خبر می دهد.

آخرین شرایط جوی از بارش باران در بعضی از محورهای استان های اردبیل و گیلان حکایت دارد.

این مرکز از یک عملیات کارگاهی گزارش داده است که بر اساس آن در استان مازندران ،محور هراز (تونل زیار باغ) کیلومتر 95 از روز گذشته 13 مرداد به مدت 2 شب از ساعت 21 تا 5 صبح روز بعد. به دلیل اجرای عملیات تعمیر ، و نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل، مسدود بوده و تردد ازمحورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می گردد.

هم چنین در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزارو 262ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 1.3درصد کاهش تردد گزارش شده است.

سهم وسایل نقلیه سنگین 15.2 درصد، اوج تردد بین ساعت 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعت 3 تا4 صورت گرفته است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران انسداد شبانه جاده هراز تا صبح سه شنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران انسداد شبانه جاده هراز تا صبح سه شنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید