تکذیب فوت 200 نفر در گیلان بر اثر ابتلا به کرونا، با همکاری مردم از بحران عبور می کنیم

به گزارش همه جا طنز و خنده، نماینده وزیر بهداشت در گیلان گفت: آمار مرگ و میر ها بیماری های تنفسی طی 16 روز گذشته به 200 نفر می رسد، اما بنده نگفتم که تمام این فوتی ها به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند، بلکه بسیاری از این افراد نیز ممکن است به بیماری های زمینه ای و تنفسی مبتلا بوده باشند.

تکذیب فوت 200 نفر در گیلان بر اثر ابتلا به کرونا، با همکاری مردم از بحران عبور می کنیم

به گزارش ، صبح امروز بعضی رسانه ها به نقل از محمدحسین قربانی نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان خبری مبنی بر اینکه تا به امروز بیش از 200 نفر در استان گیلان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا فوت نموده اند، را منتشر کردند.

نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در این خصوص گفت: آمار مرگ و میر ها بیماری های تنفسی طی 16 روز گذشته به 200 نفر می رسد؛ اما بنده نگفتم که تمام این فوتی ها به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند، بلکه بسیاری از این افراد نیز ممکن است به بیماری های زمینه ای و تنفسی مبتلا بوده باشند.

او اضافه نمود: 10 روز پیش به تمام مسئولان اعلام کردیم که با توجه به آغاز کار آن ها در مناطق شمالی کشور شرایط شهر های شمالی به سمت بحران پیش خواهد رفت، اما مسئولان توجهی به این توصیه های ما نداشتند.

قربانی ادامه داد: باید همه خروجی های گیلان بسته گردد. تا به امروز همه مردم ایران همکاری کردند، اما توصیه می کنیم که برای نجات دادن گیلان از بحران مردم همکاری بیشتری داشته باشند. نمی توان با قوه قهریه مردم راه کنترل کرد و به مردم قول می دهم اگر یک هفته همکاری نمایند و به صورت خانگی قرنطینه شوند و خود مراقبتی را اعمال نمایند با توجه به ظرفیت های استان از این بحران عبور خواهیم کرد.

نماینده وزیر بهداشت ادامه داد: تا امروز 4549 نفر از هموطنان به مراکز درمانی بخش خصوصی و دولتی با علائم بیماری تنفسی مراجعه نموده اند که 1793 نفر بستری شده اند و همچنین با همت و کوشش همکاران 2200 نفر نیز بهبود و ترخیص شده اند که این موضوع قابل تحسین است.

نماینده وزیر بهداشت گفت: آمار مبتلایان قطعی به کرونا در گیلان روزانه توسط وزارت بهداشت اعلام می گردد.

منبع فارس

پ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تکذیب فوت 200 نفر در گیلان بر اثر ابتلا به کرونا، با همکاری مردم از بحران عبور می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب فوت 200 نفر در گیلان بر اثر ابتلا به کرونا، با همکاری مردم از بحران عبور می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید