تایید کرونای 27 نفر در فارس طی 24 ساعت گذشته

به گزارش همه جا طنز و خنده، خبرنگاران/فارس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز که در خبری شمار افرادی که طی 24 ساعت گذشته تست کرونای آنها در فارس مثبت شده بود را 46 نفر اعلام نموده بود، در یک اصلاحیه این عدد را 27 نفر بیان کرد.

تایید کرونای 27 نفر در فارس طی 24 ساعت گذشته

به گزارش همه جا طنز و خنده به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با اضافه شده 27 بیماری که تست کرونای آنان مثبت اعلام شده است، تا ظهر 4 فروردین شمار کل مبتلایان به کووید 19 در استان فارس به عدد 552 نفر رسید.

براساس این گزارش، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز خاطرنشان کرد که طی 24 ساعت گذشته 27 مورد جدید ابتلا به کرونا ویروس در استان فارس تایید شده است.

دکتر عبدالرسول همتی گفت: با اضافه کرده شدن این موارد جدید، آمار کنونی استان فارس به 552 نفر رسیده است.

او اضافه کرد: متاسفانه در 24 ساعت گذشته یک نفر به دلیل ابتلا به کروناویروس جان خود را از دست داد که با این یک مورد جدید فوتی، تا به امروز 17 نفر در استان جان خود را به دلیل ابتلا به کرونا ویروس از دست دادند.

معاون بهداشت دانشگاه اعلام کرد: 168 نفر از مبتلایان به دلیل دارا بودن علایم محدود این بیماری در قرنطینه خانگی به سر می برند و 175 نفر نیز با بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شده اند.

دکتر همتی ضمن تاکید مجدد بر اهمیت رعایت اصول بهداشتی، از عموم مردم فارس خواست ضمن توجه ویژه به رعایت اصول بهداشتی، از ترددهای غیرضرور با جدیت پرهیز نمایند و با عدم توجه به شایعات، اخبار و اطلاعات موردنیاز خود را از وبگاه اختصاصی بیماری کووید19 به نشانی اینترنتی https://corona.sums.ac.ir/ دریافت نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تایید کرونای 27 نفر در فارس طی 24 ساعت گذشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تایید کرونای 27 نفر در فارس طی 24 ساعت گذشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید