اورلوف: زنیت تحت هیچ شرایطی نباید به آزمون و جیوبا اجازه جدایی بدهد

به گزارش همه جا طنز و خنده، گنادی اورلوف مفسر باتجربه و پییشکسوت فوتبال روسیه به باشگاه زنیت سن پترزبورگ توصیه کرد تحت هیچ شرایطی نباید به دو مهاجمش اجازه جدایی دهد.

اورلوف: زنیت تحت هیچ شرایطی نباید به آزمون و جیوبا اجازه جدایی بدهد

به گزارش همه جا طنز و خنده، گنادی اورلوف بیان کرد باشگاه زنیت باید همه کوشش خود را برای حفظ سردار آزمون و آرتم جیوبا در فصل آینده انجام دهد.

این مفسر باتجربه فوتبال روسیه به رادیو مسکو گفت: اگر زنیت با همین ترکیب و شرایط کنونی در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا بازی کند شانس زیادی برای کسب موفقیت خواهد داشت. البته صحبت هایی درباره جدایی سردار آزمون از زنیت مطرح شده است. قطعاً آزمون و جیوبا می توانند برای یک یا حتی دو فصل آینده کنار هم در لیگ قهرمانان اروپا بازی نمایند.

وی در ادامه اضافه کرد: زنیت تحت هیچ شرایطی نباید اجازه جدایی به مهاجمانش دهد. نمی توانیم این ترکیب خوب را از بین ببریم. هر بازیکنی که بخواهد جایگزین آزمون گردد معلوم نیست که آیا مناسب زنیت خواهد بود یا خیر. زنیت اکنون باید به فکر نجات خود باشد و دو یا سه بازیکن جدید را به خدمت بگیرد تا وارد لیگ قهرمانان اروپا گردد. تیم کنونی زنیت می تواند از مرحله گروهی این رقابت ها صعود کند.

تیم زنیت سن پترزبورگ با درخشش و گلزنی های سردار آزمون و آرتم جیوبا چهار هفته پیش از انتها فصل جاری لیگ برتر روسیه به عنوان قهرمانی دست یافت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اورلوف: زنیت تحت هیچ شرایطی نباید به آزمون و جیوبا اجازه جدایی بدهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اورلوف: زنیت تحت هیچ شرایطی نباید به آزمون و جیوبا اجازه جدایی بدهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید