چهارمی خادم الشریعه برای سومین بار متوالی در مسابقات آنلاین شطرنج

به گزارش همه جا طنز و خنده، بانوی شطرنج باز ایران با قبول شکست در ملاقات رده بندی مسابقات آنلاین برابر نفر اول بانوان دنیا، در رده چهارم این مسابقات ایستاد.

چهارمی خادم الشریعه برای سومین بار متوالی در مسابقات آنلاین شطرنج

به گزارش همه جا طنز و خنده، با توجه به شیوع کرونا و لغو بیشتر رقابت های ورزشی، رشته شطرنج از جمله ورزش هایی بود که در اوایل کار با وجود لغو شدن بازی ها به صورت آنلاین رقابت های خود را ادامه داد.

سارا سادات خادم الشریعه، بانوی شطرنج باز ایران که مدتی است در مسابقات رسمی حضور نداشته، تصمیم گرفت در رقابت های شطرنج آنلاین سرعتی بانوان شرکت کند.

در مرحله چهارم این مسابقات بانوی شطرنج باز ایران در دور اول به مصاف ایرینا کروش آمریکایی رفت که پیروز شد با نتیجه قاطع هشت بر سه این شطرنج باز آمریکایی را شکست دهد. او در دور دوم مقابل آنا موزیچوک از اوکراین نهاده شد. خادم الشریعه در این مسابقه پیروز شد حریفش را با نتیجه هفت و نیم بر سه و نیم شکست دهد و به مرحله بعد این مسابقات صعود کند.

بانوی شطرنج باز ایران در نیمه نهایی این مسابقات به مصاف الکساندرا کاستنیوک روسی که در کارنامه اش قهرمانی بانوان دنیا دارد، رفت. خادم الشریعه در این بازی حساس نتوانست حریف قدرتمندش را شکست دهد و از صعود به فینال این رقابت ها باز ماند.

امشب خادم الشریعه برای کسب مقام سومی در ملاقات رده بندی مقابل هو یفان، قهرمان حال حاضر شطرنج بانوان دنیا حضور پیداکرد و به رقابت پرداخت. بانوی شطرنج باز ایران با نتیجه هفت و نیم بر دو و نیم شکست خود تا در رده چهارم این رقابت ها قرار بگیرد.

در فینال این مرحله از مسابقات الکساندرا کاستنیوک روسی در برابر شطرنج باز هندی با نتیجه هفت بر پنج پیروز شد و به مقام قهرمانی رسید.

گفتنی است این مسابقات آنلاین در چهارمین مرحله خود پیگیری شد. بانوی شطرنج باز ایران در دورهای دوم تا چهارم این رقابت ها به مقام چهارمی بسنده کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "چهارمی خادم الشریعه برای سومین بار متوالی در مسابقات آنلاین شطرنج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهارمی خادم الشریعه برای سومین بار متوالی در مسابقات آنلاین شطرنج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید