ویزیت تلفنی بیماران کرونایی بستری در بیمارستان ها صحت ندارد

به گزارش همه جا طنز و خنده، جهانپور گفت: موضوع ویزیت تلفنی بیماران کرونایی بستری در بیمارستان ها کاملاً نادرست است و این خبر صحت ندارد.

ویزیت تلفنی بیماران کرونایی بستری در بیمارستان ها صحت ندارد

کیانوش جهانپور مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت در گفت وگو با خبرنگار ، با اشاره به خبر ویزیت تلفنی بیماران کرونایی ظهار کرد: در حال حاضر 60 درصد شهدای مدافع سلامت را جامعه پزشکی تشکیل می دهند و این مسئله نشان دهنده این است که پزشکان بیشترین مواجهه با بیماری و ویروس کرونا را دارند.

او ادامه داد: جامعه پزشکی بیشترین مواجهه با ویروس کرونا و بیماران کرونایی را دارند و طرح چنین اظهاراتی فرافکنی است و موضوع ویزیت تلفنی بیماران کرونایی بستری در بیمارستان ها کاملاً نادرست است.

مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت اضافه نمود: در حال حاضر تمام رده ها در ساختار نظام سلامت کشور در کوشش برای مقابله با بیماری کرونا هستند و اینکه فردی یا صنفی بخواهد خودش را متمایز با سایر گروه ها جلوه دهد کار پسندیده و اخلاقی محسوب نمی گردد.

جهانپور گفت: معتقدم که به جای انتشار شایعات در فضای مجازی با تهیه محتوای آموزشی باید سطح دانش مردم نسبت به اقدامات مناسب پیشگیرانه ارتقا پیدا کند تا با قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا بیماری کنترل و مهار گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ویزیت تلفنی بیماران کرونایی بستری در بیمارستان ها صحت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویزیت تلفنی بیماران کرونایی بستری در بیمارستان ها صحت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید