قرار نیست اصناف به هر شکل ممکن فعالیت نمایند

به گزارش همه جا طنز و خنده، خبرنگاران/خوزستان رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با بیان اینکه همچنان خطر کرونا در خیابان ها است، گفت: تهدید کرونا رفع نشده است و هر فردی ممکن است ناقل ویروس اما بدون علامت باشد.

قرار نیست اصناف به هر شکل ممکن فعالیت نمایند

دکتر شکرالله سلمان زاده با اشاره به شروع مرحله دوم فاصله گذاری اجتماعی (فاصله گذاری هوشمند)، اظهار کرد: در این راستا امروز (31 فروردین ماه) با فرمانداران منطقه جلسه ای برگزار نموده ایم تا بر عدم فعالیت مشاغلی که همچنان باید تعطیل باشند، نظارت گردد. همچنین اصناف مجاز به فعالیت باید شرایط شروع فعالیت را رعایت نمایند و شرایط به نحوی پیش برود که خطری مردم را تهدید نکند. برگزاری این جلسه به منظور تشدید نظارت ها برگزار شده است.

به گزارش همه جا طنز و خنده، وی اضافه کرد: بازگشایی اصناف کم خطر طبق تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا اتخاذ شده است اما مسئولین باید بر اجرای دستورالعمل ها نظارت نمایند و قرار نیست اصناف به هر شکل ممکن فعالیت نمایند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان مطرح کرد: فرایند بروز کرونا در منطقه در روزهای اخیر کمتر شده و ثبات بهتری پیدا نموده است و امیدواریم با همکاری بیشتر مردم، موارد ابتلا در این شهرستان به صفر برسد.

وی با بیان اینکه همچنان خطر کرونا در خیابان ها است، تاکید نمود: خطر و تهدید کرونا رفع نشده است و هر فردی ممکن است ناقل ویروس اما بدون علامت باشد بنابراین مردم باید در خانه بمانند و در صورت خروج ضروری، فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمایند.

سلمان زاده ادامه داد: از اصناف مجاز به فعالیت، تقاضا می کنم دستورالعمل ها را رعایت و امکان فاصله گذاری را برای مراجعین فراهم نمایند. از ادارات مختلف نیز می خواهیم مواد ضدعفونی کردن دست ها را برای کارکنان و مراجعین فراهم و شرایط برای فاصله گذاری اجتماعی را برای مراجعین و کارکنان خود مهیا نمایند. همچنین به کارمندان دارای بیماری زمینه ای مرخصی بدهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "قرار نیست اصناف به هر شکل ممکن فعالیت نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرار نیست اصناف به هر شکل ممکن فعالیت نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید