خبرنگاران افزایش نرخ کرایه تاکسی در تهران تا اول اردیبهشت غیرقانونی است

به گزارش همه جا طنز و خنده، تهران- خبرنگاران- مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به افزایش نرخ کرایه این ناوگان از اول اردیبهشت ماه اعلام نمود: این افزایش نرخ تا اول اردیبهشت ماه غیرقانونی است و با متخلفات برخورد قانونی می گردد.

خبرنگاران افزایش نرخ کرایه تاکسی در تهران تا اول اردیبهشت غیرقانونی است

محمد روشنی روز دوشنبه در این باره به خبرنگار همه جا طنز و خنده گفت: نرخ کرایه های تاکسی از اول اردیبهشت بر اساس مصوبه شورای شهر و ابلاغیه فرمانداری تهران 35 درصد افزایش پیدا می نماید.

وی تاکید نمود: هر گونه افزایش کرایه ناوگان تاکسیرانی تا اول اردیبهشت ماه غیرقانونی است و شهروندان می توانند شکایات خود را به وسیله سامانه 1888 اطلاع رسانی نمایند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران درخصوص کمبود تاکسی در بعضی ترمینال های شهر تهران نیز گفت: این کمبود در روزهای آخر سال گذشته وجود داشت اما در حال حاضر این کمبود وجود ندارد.

وی اظهار داشت: در همه ترمینال ها و پایانه های تاکسیرانی دوربین های نظارتی وجود دارد و همچنین تیم های نظارتی نیز بصورت میدانی در تمامی پایانه های تاکسیرانی شهر تهران شکل گرفته و در تمامی ساعات به ویژه ساعات اولیه صبح و عصرگاهی بدلیل پیک مسافر کمبودی در مورد نبود تاکسی نداریم.

روشنی یادآور شد: 620 خط تاکسی در شهر تهران فعال است که بدلیل رعایت فاصله گذاری اجتماعی تمامی تاکسی های سواری با سه مسافر به شهروندان خدمت رسانی می نمایند.

به گزارش همه جا طنز و خنده، روزانه حدود 80 هزار تاکسی در پایتخت فعالیت دارد که بر اساس آمارها روزانه حدود 2 میلیون نفر در تهران و 9 میلیون نفر در کلان شهرها از تاکسی برای جابجایی درون شهری خود استفاده می نمایند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران افزایش نرخ کرایه تاکسی در تهران تا اول اردیبهشت غیرقانونی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران افزایش نرخ کرایه تاکسی در تهران تا اول اردیبهشت غیرقانونی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید