تا اطلاع ثانوی طرح ترافیک در تهران اجرا نمی شود

به گزارش همه جا طنز و خنده، انوشیروان محسنی بندپی درباره آخرین شرایط بسته ترافیکی پایتخت گفت: تا اطلاع ثانوی طرح ترافیک در تهران اجرا نمی شود.

تا اطلاع ثانوی طرح ترافیک در تهران اجرا نمی شود

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری همه جا طنز و خنده انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران با اشاره به اینکه تا اطلاع ثانوی طرح ترافیک در تهران اجرا نمی شود، گفت: بسته ترافیکی مصوب شورای عالی ترافیک به کارشناسی بیشتری نیاز دارد.

استاندار تهران با اشاره به پیشنهادی که به شورای ترافیک ارسال شده بود، گفت: بر اساس این پیشنهاد قرار بود، طرح ترافیک از ساعت 8 تا 16 اجرا شود، اما چون ساعت کاری از 7 صبح بود و 25 درصد ترافیک هم به خاطر کارکنان دستگاه های دولتی است.

استاندار تهران گفت: اجرای بسته ترافیکی که شورای شهر تهران به شورای ترافیک داده بود، هنوز به قطعیت نرسیده و بحث های کارشناسی درباره آن در حال انجام است، لذا موارد بعد از هماهنگی با شورای عالی ترافیک کشور اعلام می شود و سپس از طریق رسانه ها به اطلاع عموم خواهد رسید.

محسنی بندپی با بیان اینکه دلایل توجیهی اجرای دوباره طرح ترافیک مطرح شده است، گفت: با توجه به اینکه هنوز مواردی درباره تصمیم نهایی زمان اجرای طرح اولیه قطعیت پیدا نکرده و دارای مخالف و موافق است، لذا بحث های کارشناسی در حال انجام است.

4127/پ

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "تا اطلاع ثانوی طرح ترافیک در تهران اجرا نمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تا اطلاع ثانوی طرح ترافیک در تهران اجرا نمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید