اولین فراخوان جذب استارتاپ در شتاب دهنده کربن منتشر شد

به گزارش همه جا طنز و خنده، شتاب دهنده فناوری و نوآوری کربن اولین فراخوان خود را با هدف جذب استارتاپ های فعال در حوزه های فناوری ژرف (Deep Tech) برگزار می کند.

اولین فراخوان جذب استارتاپ در شتاب دهنده کربن منتشر شد

به گزارش گروه فناوری همه جا طنز و خنده، شتاب دهنده فناوری و نوآوری کربن به پشتوانه پنج سال فعالیت شتاب دهی بر بستر پلتفرم آی چلنج، که تیم اصلی آن را گروهی از جوانان با سابقه کشور در حوزه توسعه فناوری تشکیل می دهند، می کوشد با ارائه بسته متنوعی از خدمات شتاب دهی، راستا توسعه فناوری و تجاری سازی آن را برای استارتاپ ها و هسته های فناور هموارتر کند.

کربن بر حوزه های فناوری ژرف (Deep Tech) متمرکز است و به طور ویژه در این فراخوان به دنبال استارتاپ ها و هسته های فناوری است که در زمینه فناوری نانو، مواد پیشرفته، سلامت و زیست فناوری، هوش مصنوعی، فناوری شناختی و اینترنت اشیا فعالیت می کنند.

کربن هم اکنون با تأمین فضای استقرار مناسب در سرای نوآوری و شتابدهی قریب و با اتکا به شبکه مشاوران و مربیان خود از همه استارتاپ های فعال در حوزه های فوق دعوت می کند تا برای تجاری سازی فناوری خود به شتاب دهنده کربن بپیوندند. علاقه مندان تا 15 آبان 99 فرصت دارند با مراجعه به صفحه اختصاصی فراخوان در وبسایت آی چلنج به نشانی ichallenge.ir/carbon-acc یا وبسایت شتابدهنده کربن به نشانی carbonacc.com برای ثبت نام و معرفی تیم خود اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اولین فراخوان جذب استارتاپ در شتاب دهنده کربن منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین فراخوان جذب استارتاپ در شتاب دهنده کربن منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید