آقایانی که بعد از هر اتفاقی با هواپیما و هلی کوپتر از گیلان بازدید می کردند حالا چرا نمی آیند؟

به گزارش همه جا طنز و خنده، نماینده مردم رشت در مجلس گفت: آقایانی که در گذشته بعد از هر اتفاقی با هواپیما و هلی کوپتر به صورت هوایی از گیلان بازدید می کردند، اکنون چرا به گیلان نمی آیند؟

آقایانی که بعد از هر اتفاقی با هواپیما و هلی کوپتر از گیلان بازدید می کردند حالا چرا نمی آیند؟

به گزارش همه جا طنز و خنده به نقل از ایلنا، جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در مورد آخرین شرایط استان گیلان در روبروه با ویروس کرونا، گفت: گیلان اکنون کانون بحران شیوع ویروس کرونا در کشور است و مردم با این معضل روبرو هستند اما امکانات در استان بسیار محدود و کم است.

وی در مورد تغییر نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در استان، ابراز داشت: با تعویض نماینده وزیر مسائل گیلان حل نمی گردد، متاسفانه آقای وزیر بهداشت راستا اشتباهی را درخصوص گیلان در پیش گرفته است، درست این بود که وزیر یکی از معاونان خود را در تهران مأمور رسیدگی ویژه به گیلان می کرد تا امکانات را به سوی استان سوق دهد و همینطور مسئولان گیلان بتوانند با او در ارتباط باشند.

کوچکی نژاد ادامه داد: اینکه صرفا یک نماینده تام الاختیار به استان بفرستند که در اینجا حضور داشته باشد، خب وقتی در استان امکانات نیست نماینده وزیر چه کار می تواند در استان صورت دهد. آقایان بدانند ما خودمان می دانیم چگونه استان را مدیریت کنیم، مشکل اصلی ما در کشور است که امکانات به گیلان نمی دهند.

این نماینده با گلایه از عدم حضور مقام های دولتی در استان، گفت: آقایانی که در گذشته بعد از هر اتفاقی با هواپیما و هلی کوپتر به صورت هوایی از گیلان بازدید می کردند، اکنون چرا به گیلان نمی آیند؟ چرا یکی از وزرای دولت به گیلان نمی آید تا در کنار مردم و مسئولان استان به حل مسائل یاری کند، مسئولان در تهران و از بهترین امکانات بهره مند بوده و به فکر گیلان نیستند.

وی همچنین در مورد بازگشت ساعت کاری ادارات و نهادها به روال عادی، علیرغم توصیه های اکید به مردم مبنی بر عدم خروج از منازل، گفت: به نظر من آقای رییس جمهور صبح از خواب بیدار شد و دید که در اطراف ایشان شرایط خوب و عادی است و به همین دلیل چنین دستوری داد، اما مردم در عمل این را اجرا نمی نمایند و همچنان در قرنطینه خانگی هستند.

کوچکی نژاد در خاتمه گفت: توصیه و تاکید ما به مردم این است که تا حد امکان از رفت و آمدهای غیرضروری بپرهیزند، همچنین دستگاه های دولتی کارها را به وسیله دورکاری انجام دهند و به صورت تلفنی جوابگو باشند تا مراجعات حضوری به حداقل برسد و شرایط برای کنترل این بیماری فراهم گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "آقایانی که بعد از هر اتفاقی با هواپیما و هلی کوپتر از گیلان بازدید می کردند حالا چرا نمی آیند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقایانی که بعد از هر اتفاقی با هواپیما و هلی کوپتر از گیلان بازدید می کردند حالا چرا نمی آیند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید